Hizmet Bölgeleri » Tuzla
Tuzla Masaj Salonu

Tuzla Masaj Salonu

Tuzla Masaj Salonu ve Spa Merkezi

Anadolu yakası popüler semti Tuzla masaj salonu olarak kaliteli hizmet vermek için en iyi bayan masözler ile çalışmaktayız. Salonumuzda toplam 9 bayan masaj terapisti yer almaktadır güler yüzü eksik etmediğimiz salonumuzda stresinizi atmanıza ve yorgunluğunuzu azaltmaya yardımcı olmaktayız.

Tuzla masaj hizmeti almak istiyorsanız doğru tercih etmişsiniz demektir çünkü biz lüks masaj ve spa merkezi olarak kaliteli hizmet sunmak için salonumuzu her geçen yılda yenileyerek müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için çalışıyoruz ve gerisini sizlerin taktirine bırakıyoruz.

Neden Tuzla masaj salonu nu tercih etmelisiniz ? Bunun için salonumuzda verdiğimiz masaj hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz bizde seçmiş olduğunuz 10 çeşit masaj paketi içerisinde sizleri ağırlıyoruz ilk olarak sauna odamızda vucudunuz un terlemesi ve gevşemesini sağlıyoruz daha sonra buhar odamıza sizleri alıyoruz ve size özel masaj odasında sizlere masaj hizmetini veriyoruz tamamen profesyonel bir masaj sonrası sizi tekrar alıp Türk hamamı mıza götürüyoruz ve köpük masajı ardından kese ile sizleri dinlendirme odasına alıp soğuk sıcak ücretsiz ikramlarımızdan sonra yolcu ediyoruz.

Tuzla spa masaj olarak bizim hakkımızda yorumları takip edebilirsiniz müşteri memnuniyeti sunan salonumuzda internet sitelerinde en güzel yorumları almaktayız. Tuzla sahil e yakınız araç ile 5 dakika sürmektedir detaylı adres bilgisi için bizi arayıp konum isteyebilirsiniz.

Tuzla spa merkezi ile sizleri huzurlu bir şekilde otel konforundaki masaj odanızda ağırlıyoruz. Tuzla masaj fiyatları uygun olup hemen hemen her gün kampanyalar düzenlemekteyiz ve Tuzla bayan masöz personelimiz sertifikalı olup masaj konusunda deneyimli personellerden oluşmaktadırlar.

Sizleri Tuzla masaj salonu olarak ağırlamak isteriz sağlıklı günler...

LÜKS MASAJ & SPA
İSTANBUL
info@luksmasajsalonu.com