Hizmet Bölgeleri » Taksim
Taksim Masaj Salonu

Taksim Masaj Salonu

Beyoğlu Masaj Salonu Hizmeti Burada

Avrupa yakası Beyoğlu da masaj salonu hizmeti deneyimli bayan masözler ile en kaliteli masaj Beyoğlu masaj salonun da alabilirsiniz. Beyoğlu masaj spa olarak vip masaj odalarında jakuzi bulunmaktadır otel konforunda ev rahatlığında lüks ve klasik oda seçenekleri yer almaktadır. Sertifikalı bayan masözler ile masaj çeşitlerimizden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Beyoğlu masaj salonları arasında en iyi ve popüler masaj salonudur sizleri lüks masaj salonu ve spa merkezimizin size en yakın masaj salonu şubesine bekliyoruz bizden masaj fiyatı almadan masaj olmayın sizlere ful masaj paketi ile dinlendirelim.

Müşterilerimizin kaliteli hizmet almasına özen gösteriyoruz Beyoğlu masaj salonu her zaman en iyi masajı müşterilerine sunmaktadır. İstanbul Beyoğlu spa merkezi ıslak kullanım alanları yer almaktadır bu alanlarımız Türk hamamı, sauna odası ve buhar odası ayrıca kapalı havuzumuzda yer almaktadır ıslak alanım ve masaj paketi kullanım süresi 90 dakika dır.

En iyi yorumları lüks Beyoğlu masaj salonu olarak forum sitelerinden almaktayız bizlere puan veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz her zaman en iyi masaj salonları arasında yer almaktan mutlu olmaktayız.

Salonumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizi gündüz 10:30 ile gece 00:00`a kadar arayabilirsiniz.

Beyoglu massage spa center phone 0538 283 75 67 

LÜKS MASAJ & SPA
İSTANBUL
info@luksmasajsalonu.com