Hizmet Bölgeleri » Taksim
Taksim Masaj Salonu

Taksim Masaj Salonu

Taksim Masaj Salonu Hizmeti Burada

Avrupa yakası Taksim da masaj salonu hizmeti deneyimli bayan masözler ile en kaliteli masaj Taksim masaj salonun da alabilirsiniz. Taksim masaj spa olarak vip masaj odalarında jakuzi bulunmaktadır otel konforunda ev rahatlığında lüks ve klasik oda seçenekleri yer almaktadır. Sertifikalı bayan masözler ile masaj çeşitlerimizden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Müşterilerimizin kaliteli hizmet almasına özen gösteriyoruz Taksim masaj salonu her zaman en iyi masajı müşterilerine sunmaktadır. İstanbul Taksim spa merkezi ıslak kullanım alanları yer almaktadır bu alanlarımız Türk hamamı, sauna odası ve buhar odası ayrıca kapalı havuzumuzda yer almaktadır ıslak alanım ve masaj paketi kullanım süresi 90 dakika dır.

En iyi yorumları lüks Taksim masaj salonu olarak forum sitelerinden almaktayız bizlere puan veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz her zaman en iyi masaj salonları arasında yer almaktan mutlu olmaktayız.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğunluk ile geldiği taksim masaj salonu ve spa merkezi olarak misafirlerimizi salonumuzda konuk etmek isteriz.

Salonumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizi gündüz 10:30 ile gece 00:00`a kadar arayabilirsiniz.

Masöz Esra Hanım 0538 283 75 67 

LÜKS MASAJ & SPA
İSTANBUL
info@luksmasajsalonu.com